chalupy
vlajky
slovenskylineenglishlinedeutchpolskihungaryrussia
ubytovanie od 11,- EUR / osoba
vlajky

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

liptov
menuúvod UbytovanieGalériaCenníkOkolieLyžovanie Kúpaliskáturistikakontaktmenu
bok
vrch_text
  symbols  
Sledujte nás na Fcebooku Rezervácia - ubytovanie spacerRezervácia - ubytovanie
Úvod


Rekreačné chalupy, Vitajte u nás!

 
 
10% zľava pre stálych a verných klientov!
spacer

Vitajte na stránkach novopostaveného ubytovacieho komplexu Rekreačné chalupy Liptov! Ponúkame Vám nadštandardné ubytovanie v jednom z najkrajších regiónov na Slovensku - v Liptove, na severnom brehu priehrady Liptovská Mara, len 2,5 km od najväčšieho termálneho Aquaparku Tatralandia a 6 km od centra mesta Liptovský Mikuláš.

Rekreačné chalupy
Rekreačné chalupy
Rekreačné chalupy
Rekreačné chalupy
Rekreačné chalupy
 

Vďaka blízkosti najvyhľadávanejších atrakcií cestovného ruchu na Slovensku - termálnych kúpalísk (Aquapark Tatralandia, Thermal Park Bešeňová, Aqua-Vital Park - Kúpele Lúčky alebo Aqucity Poprad), lyžiarskych stredísk (Jasná Nízke Tatry, Ski Park Ružomberok, Opalisko Závažná Poruba, Javorovica Lipt. Ján, Žiarce a pod.), turistických chodníkov (Nízke, Západné, Výsoké Tatry, Chočské vrchy), jaskýň v Demänovskej doline a iných atraktívnych miest, poskytuje táto lokalita možnosti celoročného turistického a rekreačného vyžitia.

Ak sa rozhodnete stráviť dovolenku v náručí Nízkych a Západných Tatier, ponúkame Vám ubytovanie v 2 štýlových drevených chalupách a Apartmánovej chalupe v ktorej sa nachádza 1 izbové štúdio, 3 samostatné 4 lôžkové izby a spoločenská miestnosť s terasou. Celková kapacitu komplexu Rekreačné chalupy je 34 pevných lôžok s možnosťou 2 - 4 prísteliek v každom type ubytovania.

 
Náš ubytovací komplex rodinného typu odporúčame každému, kto očakáva príjemné a útulné ubytovanie za prijateľnú cenu v atraktívnom prostredí neďaleko termálnych parkov aj lyžiarskych stredísk. Sú ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, či stretnutie s priateľmi počas celého roka, ale aj ako celok na spoločenské akcie - svadby, oslavy alebo konferencie.
 
Pre najmenších sme pripravili aj "mini ZOO" s množstvom zvieratiek, s ktorými sa deti môžu hrať alebo ich pohladiť a pozerať sa na ne.
 
Portál Spoznaj Liptov Vám odporúča Rekreačné Chalupy pri Liptovskej Mare ako príjemné a štýlové ubytovanie na Slovensku.
 
Krásne prostredie a rodinná atmosféra Vás privíta v našich Chalupách Liptov, ktoré odporúča aj náš partnerský portál Megaubytovanie.sk. Na jeho stránkach sa o nás dočítate v sekcii ubytovanie v chate v Liptovskom Trnovci a zároveň aj na hlavnej regionálnej stránke ubytovanie Liptov, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové lokality. Príďte si nám vychutnať Vašu dokonalú dovolenku.
 
Ubytovanie - Rekreačné chalupy - Ubytovanie - Dovolenka na Slovensku
 
Zaujímavý apartmán na Liptove
 
 
 

Rekreačné chalupy
Liptovsky Trnovec 332, 031 01
Slovenská Republika
Tel: +421 905 712 068, +421 915 857 415, +421 915 033 554

e-mail: info@chalupyliptov.sk
www: www.chalupyliptov.sk

GPS: 49°7´16.89´´N 19°32´54.19´´E

 
 
spacer
  SUPER AKCIA
 
akcia GOPASS
akcia GOPASS
Akcia Aquapark Tatralandia - ThermalPark Besenova zlava ski opalisko
zlavy
 
Partnerské LINKY
 
 
 
web camery
 
Liptov CARD tu v predaji
 
 
liptov
Tattoo Gallery
bok
spodok
spacerspacer
úvod   |   ubytovanie   |   fotogaléria   |   cenník  |   rezervácia   |   okolie   |   lyžovanie   |   kúpaliská   |   turistika   |   kontakt
spacer
switch design www.najvtatrach.sk