Rekreačné chalupy

Ubytovanie v pokojnom prostredí len 2,5 km od celoročného termálneho kúpaliska AQUAPARK TATRALANDIA.

Chcem vedieť viac
kupacia drevena kada ubytovanie liptov Kúpacia kaďa + 50 €
Samostatné chalupy Apartmánová chalupa
Online Rezervácia

LiptovUbytovanie - Chalupy Liptov

Aquaparky

V Liptovskom Mikuláši nájdete Aquapark Tatralandiu a Vodný park Bešeňová ktory je len 17 km od Liptovského Mikuláša. Oba sú skvelou kombináciou vodnej zábavy a relaxu. Komornejšiu atmosféru môžete zažiť v Aqua-Vital Park Lúčky, ktorý sa nachádza uprostred hôr. Ponuku dopĺňa letné termálne kúpalisko a krytý bazén Hotela Sorea Máj v Jánskej doline ktorá je 10 km od Liptovského Mikuláša.

aquaparky liptov liptovska mara

Lyzovanie

Liptov sa nachádza v severnej časti Stredného Slovenska. Do regiónu Liptova zasahujú dva národné parky - na západe je to Národný park Veľká Fatra, kde patrí k najobľúbenejším ružomberské Malino Brdô. Na východe je to Národný park Nízke Tatry, kde sa nachádza severná vstupná bána do najväčšieho slovenského lyžiarskeho strediska Jasná.

lyziarske strediska liptov tatry

Jaskyne

Krása podzemného sveta jaskýň priťahuje každý rok tisíce návštevníkov. Na Slovensku je známych vyše 4000 jaskýň, pre verejnosť je ich sprístupnených 12. Liptov je na krásy podzemných jaskýň mimoriadne bohatý a región zvyknú nazývať aj Liptovský kras. Na území Liptova sú sprístupnené štyri jaskyne.

jaskyne liptov tatranska kotlina

Turistika

Nakoľko liptovský kraj je nesmierne bohatý na prírodné krásy, nadherné a rozmanité horstvá, klenoty neživej prírody a historické pamiatky ponúka množstvo turistických a cykloturistických chodníkov a to nie len po Nízkych a Západných Tatrách.

turistika liptov tatranska kotlina

Atrakcie

Liptov patrí medzi najkrajšie a najnavštevovaňejšie lokality na Slovensku. Nemožno sa teda čudovať, keď sa množstvo ľudí rozhodne stráviť dovolenku na Liptove. Okrem turistických a klasických atrakcií, ako aquparky či motokáre, tu na vás čaká aj množstvo iných zaujímavých a netradičných atrakcií pre celú rodinu.

atrakcie liptov nizke tatry

Bary a reštaurácie

Liptovské reštaurácie a bary patria k najlepším na Slovensku. Preto Vám ponúkaneme zoznam tých najlepšie v Liptovskom Mikuláši kam možte od nás vyraziť na dobrý obed, večeru, kávu, pivo alebo nejaký drink.

bary restauracie liptov liptovsky mikulás
Shares:
logo nas partner
logo nas partner fline
logo nas partner
logo bankomatove karty
Top Top