Rekreačné chalupy

Ubytovanie v pokojnom prostredí len 2,5 km od celoročného termálneho kúpaliska AQUAPARK TATRALANDIA.

Chcem vedieť viac
kupacia drevena kada ubytovanie liptov Kúpacia kaďa + 50 €
Samostatné chalupy Apartmánová chalupa
Online Rezervácia

Bary a reštaurácieUbytovanie - Chalupy Liptov

Liptovar

Liptovar - Reštaurácia s pivovarom je miesto, kde vám ku dobrému remeselnému pivu naservírujú aj dobré, kvalitné a čerstvé jedlo. Poctivé čerstvé ingrediencie, od miestnych dodávateľov, jednoduchosť a sezónnosť sú základnými piliermi kuchyne v Liptovari. Jedlo si môžte vychutnať priamo v presklenej reštaurácii s barom alebo na slnečnej letnej terase.

Liptovar pivovarska restauracia Liptovský Mikuláš

Route 66

Reštaurácia Route 66 sa nachádza neďaleko centra mesta Liptovský Mikuláš je rozdelený na prízemie s barom, reštauráciou a letnou terasou a poschodie, kde nájdete skvelé centrum zábavy Gameroom 66. Po prekročení prahu reštaurácie sa okamžite ocitnete v Amerike. Zážitok umocní aj kuchyňa a jedlá pre Ameriku charakteristické – steaky, burgre, sendviče. Najčerstvejšie pivo z tanku si môžete vychutnať za najdlhším barovým pultom na Slovensku.

restauracia Route 66 liptovsky mikulas

YUZA

YUZA Restaurant Potešte svoje chuťové poháriky nádychom talianskej a medzinárodnej kuchyne priamo v srdci Liptova a Liptovského Mikuláša. V ponuke sú sezónne jedlá, rizotá, šaláty, cestoviny, rôzne mäsité jedlá, domáce zákusky, lahodná káva a čaj, domáce a zahraničné vína.

restaurant YUZA liptovsky mikulas

Restart Burger

V reštaurácii Restart Burger je jedlo vášňou, čo je dôvod, prečo hamburgery sú pripravované každý deň čerstvé z vyberaných surovín. Kuchári denne pripravujú ručne viac ako 30 druhov hamburgerov zo 100% hovädzieho mäsa, ktoré sú zmiešané s výberom čerstvých surovín a korenín. Ponuku dopĺňajú aj kuracie či vegetariánske brugre, šaláty, kuracie krídelká, pečené bravčové rebrá, domáce limonády, alkoholické nápoje a kvalitné české čapované pivo.

Restart Burger liptovsky mikulas

Alto Sushi

Reštaurácia - Sushi bar Auto Susi sa nachádza v centre mesta Liptovský Mikuláš a je zameraná najmä na japonsku špecialitu - sushi, zeleninové šaláty s darmi mora ale aj na kvalitné a čerstvé jedlá japonskej, ázijskej ale aj medzinárodnej kuchyne, ktorá je založená na čerstvosti, kvalite surovín a profesionálnom prístupe.

reštaurant sushi bar Alto Sushi liptov

Penzión Drak

Reštaurácia Penzion Drak sa nachádza na ceste z Liptovského Mikuláša do Demänovskej doliny. Príjemné štýlové prostredie reštaurácie, jedinečná srdečná atmosféra tvorenú ochotným, pozorným, prajným personálom príjemnou hudbou a sálajúcim teplom z horiaceho ohňa v krbe. Reštaurácia sa špecializuje na prípravu jedál najmodernejšou technológiou varenia „sous-vide“.

restauracia Penzión Drak demanovska dolina

Reštaurácia Magdaleny Zai

Reštaurácia Magdaleny Zai - Grand Castle Liptovský Hrádok Vám ponúkne exkluzívna gastronómia v prostredí gotického hradu a renesančného kaštieľa s ponukou skvelých vín z hradnej pivnice. Vychutnajte si romantiku so zážitkovou večerou pri sviečkach v blízkosti krbu, či sezónne špeciality v historických priestoroch reštaurácie. Počas letnej sezóny reštaurácia ponúka príjemné posedenie na terase.

Reštaurácia Magdaleny Zai Liptovsky Hradok

Marina Liptov

Reštaurácia MARINA LIPTOV je jedinečné miesto, ktoré pohladí všetky vaše zmysly. Vaše chuťové poháriky si prídu na svoje vďaka poctivým jedlám, ktoré sú pripravované z domácich a čerstvých surovín, aby každá vaša návšteva bola pre vás zážitkom. Posedieť si môžete v jedinečnej reštaurácii alebo pri lahodnej káve na terase s očarujúcim výhľadom na Liptovskú Maru a Zapadné Tatry.

liptov restauracia marina liptovska mara.jpg
AquaparkyLyžovanieJaskyneTuristikaAtrakcie
Shares:
logo nas partner
logo nas partner fline
logo nas partner
logo bankomatove karty
Top Top