Rekreačné chalupy

Ubytovanie v pokojnom prostredí len 2,5 km od celoročného termálneho kúpaliska AQUAPARK TATRALANDIA.

Chcem vedieť viac
kupacia drevena kada ubytovanie liptov Kúpacia kaďa + 50 €
Samostatné chalupy Apartmánová chalupa
Online Rezervácia

LyžovanieUbytovanie - Chalupy Liptov

Jasná - Demänovská dolina

Jasná - Chopok je najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku s výbornými podmienkami pre zimné športy a ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Ponúka 50 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi ale aj pre pokročilých lyžiarov a snowboardistov svetovej úrovne. Moderný zasnežovací systém poskytuje garanciu snehu minimálne 5 mesiacov v roku. V jasnej premáva až 27 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 31 000 osôb za hodinu. Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých freeridových zónach a v skvelom DCsnow parku. Večer sa v Jasnej lyžuje na osvetlenej zjazdovke v lokalite Biela Púť.

lyžiarske stredisko Jasná Demänovsá dolina

Ski Park - Malinô Brdo

Lyžiarske stredisko Malinô Brdo (545 - 1209 m n.m.) sa nachádza v regióne dolného Liptova, na úbočiach Veľkej Fatry. Je prímestským centrom mesta Ružomberok, od ktorého je vzdialené 2 km. Malinô Brdo ponúka lyžovačku na 12 km svahov rôznej náročnosti, pričom maximálna zjazdnosť je jedna z najdlhších na Slovensku - až 3,9 km. Stredisko má vybudovaný systém technického zasnežovania, ktorý pokrýva cca 50% tratí. Prepravná kapacita dosahuje 7600 osôb za hodinu, pričom prepravu zabezepčuje okrem kabínovej lanovky, 4-sedačka a 7 vlekov. Okolie rezortu vyhľadávajú aj priaznivci bežeckého lyžovania a skialpinizmu.

lyziarsky areál Ski Park Malinô Brdo

Opalisko - Závažná Poruba

Ski centrum Opalisko nájdete za obcou Závažná poruba pri Liptovskom Mikuláši. Jeho zjazdovky sú situované na upätí vrchu Poludnica (1548 m n.m.), kde si prídu na svoje zdatní lyžiari ale aj menej skúsení a deti. K dispozícii máte päť zjazdoviek, štyri vleky a jednu sedačkovú lanovku, ktoré môžete využivať nielen cez deň, ale aj počas večerného lyžovania. Kapacita vlekov a lanovky zabezpečuje dostatočný komfort bez dlhšieho čakania v radoch. Jeho výhodou je najmä veľmi prijateľná cena a tiež to, že je v prevádzke aj za veternejšieho počasia.

Opalisko Závažná Poruba lyžovanie

FUN PARK - Žiarce

FUN PARK Žiarce sú lyžiarske stredisko, ktoré sa nachádza v blízkosti liptovskej obce Pavčina Lehota na úpätí Nízkych Tatier, pri vstupe do Demänovskej Doliny. Jeho nadmorská výška je 760 m n. m. až 907 m n. m. Severná orien­tácia svahov a umelé zasne­žo­vanie zabez­pečuje dostatok snehu až do neskorej jari. Areál sa teší veľkej obľube hlavne medzi rodinami s deťmi. Pre najmenších lyžiarov je k dispo­zícii lyžiarska škola a škôlka, ale aj poži­čovňa lyžiar­skeho výstroja. Rodičia ocenia predov­šetkým priaznivé ceny rodinných lyžiar­skych lístkov.

FUN PARK Žiarce Pavčina Lehota

Ski Centrum žiar - Dolinky

Lyžiarske stredisko Žiar Dolinky leží na úpätí južných svahov pohoria Západné Tatry, 10 km od Liptovského Mikuláša, v závere obce Žiar. Stredisko je vhodné pre začiatočníkov, ale aj stredne náročných lyžiarov. V areáli sú v prevádzke a každodenne upravované 2 lyžiarske vleky s dvoma zjazdovkami, z ktorých jedna je mechanicky zasnežovaná. Dĺžka zjazdoviek je 0,65 km. Zjazdovka areálu má vybudované aj večerné osvetlenie, takže v areáli sa hojne využíva večerné lyžovanie. V areáli možte nájsť aj lyžiarsku školu.

ski centrum Ziar dolinky liptov
AquaparkyJaskyneTuristikaAtrakcieReštaurácie
Shares:
logo nas partner
logo nas partner fline
logo nas partner
logo bankomatove karty
Top Top